Pēc 10 mēnešu lidostas rekonstrukcijas darbiem 2015.gada 22.oktobrī Liepājas starptautiskajā lidostā svinīgi tika parakstīta dokumentācija par objekta nodošanu ekspluatācijā.

Pasākumā piedalījās Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, viņa vietnieki Vilnis Vitkovskis un Gunārs Ansiņš, SIA "Aviasabiedrība "Liepāja"" valdes loceklis Agris Sprūde, CBF SIA "Binders" valdes loceklis Normunds Luste, Grobiņas novada arhitekts Uģis Kaugurs, būvinspektors Normunds Reinholcs, būvuzraugs Mārtiņš Jākobsons u.c. amatpersonas.

"Šis ir pirmais solis Liepājas lidostas attīstībā, un tagad priekšā liels darbs, lai lidosta saņemtu sertifikātu un varētu sākties regulāri lidojumi,"  sacīja A. Sprūde. Tiek prognozēts, ka jau nākamā gada vasarā lidosta darbosies un nākotnē lidojumi būs regulāri.

Lai lidostu varētu sertificēt atbilstoši jaunajam Eiropas Savienības lidlauku regulējumam, patlaban tiek gaidīts, kad Polijas uzņēmums "Wawrzasek ISS" Liepājas lidostas vajadzībām izgatavos un piegādās divas aviācijas glābšanas un ugunsdzēšanas specializētās automašīnas. Paredzēts, ka abas automašīnas tiks piegādātas šī gada beigās.

Liepājas lidostas rekonstrukcijas gaitā izbūvēts jauns skrejceļa segums, nostiprināta lidjosla, atjaunots un paplašināts manevrēšanas ceļa segums, kā arī atjaunots lidmašīnu perons un stāvvietas.

Kopējās Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta "Liepājas starptautiskās lidostas attīstība" izmaksas ir 9,27 miljoni eiro, tostarp Kohēzijas fonda finansējums ir 7,80 miljoni eiro, bet privātais finansējums – 1,37 miljoni eiro.

KF logo kopa