Liepājas lidosta sertificēta lidojumiem visa gada garumā! Tāds apstiprinājums saņemts 3. augustā no Civilās aviācijas aģentūras.

“Paveikts liels un nozīmīgs vairāku gadu darbs, kas tagad ļaus Liepājai būt vēl konkurētspējīgākai un stiprinās mūsu pilsētas pozīcijas ne tikai Kurzemes un Latvijas, bet visā Baltijas reģiona ekonomikas vidē. Jau līdzšinējais vasaras reisu pieprasījums ir apliecinājis, ka liepājniekiem un pilsētas viesiem ir svarīga un vajadzīga avioiespēja no Liepājas lidostas. Līdz šim Latvija bija viena no retajām valstīm Eiropā, kur ir tikai viena starptautiska lidosta. Tas, ka tagad lidojumi būs iespējami visu gadu, ir svarīgs notikums ne tikai Liepājas, bet visas Latvijas aviopārvadājumu kontekstā,” norāda Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks.

Kā uzsver SIA "Aviasabiedrība "Liepāja"" vadītājs Agris Sprūde Liepājas lidosta plānveidīgi gatavojās komerclidojumu apkalpošanai ziemas sezonā, nodrošinot tam nepieciešamās procedūras un tehniskos risinājumus. Jau iepriekš ziņots, ka 2016. gada 19. septembrī Civilās aviācijas aģentūra Liepājas lidostu sertificēja komerclidojumiem vasaras sezonā. Savukārt 2017. gada 16. maijā notika pirmais Latvijas nacionālās aviokompānijas ''airBaltic'' atjaunotais lidojums no starptautiskās lidostas ''Rīga'' uz Liepājas lidostu.