Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Lai uzlabotu tīmekļa vietnes saturu un analizējot apmeklējumu statistiku, tad ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas trešās puses statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.Papildus informācija par sīkdatnēm
Apstiprināt visu Neapstiprināt Pielāgot izvēli

airBaltic lidojumiem “Rīga – Liepāja – Rīga” tiks pielāgoti sabiedriskā transporta reisi

Liepājas sabiedriskā transporta reisi tiks veikti 2. autobusu maršrutā “Siena tirgus – Lidosta” 12. jūlijā, 15. jūlijā, 19. jūlijā, 22. jūlijā, 2. augustā un 5. augustā. Autobuss no Siena tirgus aties plkst. 4.25, bet no lidostas plkst. 00.10, pieturot maršrutā esošajās pieturās. Reisi tiks veikti ar mazas ietilpības autobusu. Reisa ilgums būs 20 minūtes.

 

Šajos reisos būs derīgas visas tās pašas braukšanas biļetes, kas ikdienā, izmantojot Liepājas sabiedrisko transportu. Biļeti varēs iegādāties arī pie transportlīdzekļa vadītāja.

 

airBaltic lidojumi paredzēti no 11. jūlija līdz 22. jūlijam un no 1. augusta līdz 5. augustam, veicot tos divas reizes nedēļā (uz Liepāju ceturtdienās un svētdienās plkst. 23.10, bet uz Rīgu pirmdienās un piektdienās plkst. 5.45). Plānots, ka lidojumi starp Rīgu un Liepāju ilgs 45 minūtes. Lidojumi tiks veikti ar Airbus A220-300 lidmašīnu, kas šobrīd ir vienas no efektīvākajām komerciālajām lidmašīnām pasaulē.

 

Informācijas par pop-up lidojumiem pieejami mājaslapā https://www.airbaltic.com/lv/lidojumi-uz-liepaju, savukārt Liepājas sabiedriskā transporta maršrutu kustības saraksti pieejami www.liepajastransports sadaļā Maršrutu kustības saraksti un lietotnē “Liepājas pilsēta”.