Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Lai uzlabotu tīmekļa vietnes saturu un analizējot apmeklējumu statistiku, tad ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas trešās puses statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.Papildus informācija par sīkdatnēm
Apstiprināt visu Neapstiprināt Pielāgot izvēli

Regulārie lidojumi

Šobrīd regulārie lidojumi nenotiek.

 

Pašreiz airBaltic regulāri pielāgo lidojumu grafiku atbilstoši mainīgajam pasažieru pieprasījumam. Lidsabiedrība publisko plānoto lidojumu grafiku gaidāmajām sezonām, kas vēl neparedz lidojumu no Liepājas uz Rigu atsākšanu. Lidojumu atsākšana ir atkarīga no pasažieru pieprasījuma.

 

Ievērojama daļa no pasažieru īpatsvara uz Liepāju lidoja no citām valstīm, caur Rīgu. Pašlaik, kad arī no Rīgas pārvadāto pasažieru skaits ir ievērojami zemāks, tas ļoti tieši atsaucas uz pieprasījumu pēc lidojumiem uz Liepāju. Maršruts Rīga - Liepāja ir svarīga airBaltic maršrutu tīkla sastāvdaļa, un ceļotājiem tas ir ērts un ātrs veids, kā sasniegt Liepāju, vienlaikus nodrošinot papildu ceļotājus uz citiem galamērķiem caur Rīgu.

 

Aktuālais mēneša lidojumu grafiks pieejams šeit (Baltic Outlook lidojumu žurnālā).