Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes Piekrītu Nepiekrītu

Regulārie lidojumi

ŠOBRĪD, SAKARĀ AR COVID-19 PANDĒMIJU REGULĀRIE LIDOJUMI NENOTIEK!

 

Ceļošanas noteikumi

Vēršam uzmanību, ka ceļojot no Liepājas starptautiskās lidostas:

  • Ieeja Lidostas terminālī ir atļauta tikai pasažieriem ar medicīnisko masku, uzrādot iekāpšanas karti vai rezervācijas apstiprinājumu.
  • Visiem ceļotājiem, uzturoties lidostā, izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam, obligāti jāvalkā medicīniskā maska. Ja pasažieris ir ieradies lidostā bez sejas maskas, to iespējams iegādāties pie ieejas terminālī. Lidosta aicina rūpīgi ievērot prasību valkāt masku visā uzturēšanās laikā lidostā!
  • Pasažieri aicināti lidostā pastiprināti ievērot roku higiēnu un fizisko distancēšanos visur, kur tas ir iespējams. Lidostā ir izvietoti roku dezinfekcijas līdzekļi gan izlidošanas, gan ielidošanas terminālī.
  • Ja jūtami saslimšanas simptomi, tad sazinies ar aviokompāniju un atcel vai pārcel lidojumu!

 

Sagaidītājiem un pavadītājiem ieeja lidostas terminālī šobrīd nav atļauta. Pasažieriem ar ierobežotām pārvietošanās spējām ir iespējams saņemt PRM pakalpojumu. Plašāku informāciju par PRM servisu var saņemt zvanot pa tālruni +37120299577 vai rakstot uz e-pastu: prm@liepaja-airport.lv.

 

Pasažieriem īpašas veselības pārbaudes lidostā netiek veiktas. Ieceļojot Latvijā, pašizolācija ir jāievēro cilvēkiem, kuri ierodas no Slimību kontroles un profilakses centra (SPKC) tīmekļvietnē publicētām valstīm. Valstu saraksts atrodams SPKC mājas lapā: https://spkc.gov.lv/lv/tavai-veselibai/aktualitate-par-jauno-koronavi/valstu-saslimstibas-raditaji-a/.