Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes Piekrītu Nepiekrītu

PRM

PRM (Passenger with Reduced Mobility) jeb pasažieris ar ierobežotām pārvietošanās spējām ir jebkura persona, kuras pārvietošanās spējas, izmantojot transportlīdzekļus, ir ierobežotas fiziskas (sensoriskas vai kustību, pastāvīgas vai īslaicīgas) invaliditātes vai vecuma dēļ un kuras stāvoklis prasa pienācīgu uzmanību un jebkuram pasažierim pieejamo pakalpojumu pielāgošanu šādas personas vajadzībām.

 

 

Ja esat  pasažieris ar ierobežotām pārvietošanās spējām, jums ir tādas pašas iespējas izbaudīt ceļojumus ar gaisa kuģi kā ikvienam citam.

 

Mēs esam šeit, lai palīdzētu Jums!

 

Liepājas lidostā mūsu speciālistu komanda ir gatava sagaidīt Jūs un sniegs palīdzību pārvietojoties Liepājas  lidostā.

 

Kas Jums ir jādara?

 

Pasažierim ar ierobežotām pārvietošanās spējām būtu vēlams pieteikt servisu aviokompānijā vismz 48 stundas pirms izlidošanas un kad aviokompānija informēs lidostu par pieteikto servisu, lidosta varēs nodrošināt kvalitatīvu un atbilstošu servisu.

Plašāku informāciju par pasažieru ar ierobežotām pārvietošanās spējām servisu varat saņemt zvanot pa tālruni +37120299577 vai rakstot uz e- pastu: prm@liepaja-airport.lv

Pasažieriem, kuriem nebūs pieteikts serviss tiks darīts viss iespējamais, lai tiktu sniegta kvalitatīva palīdzība tomēr pasažieriem, kuri būs pieteikuši servisu iepriekš tiks dota priekšroka.