Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Lai uzlabotu tīmekļa vietnes saturu un analizējot apmeklējumu statistiku, tad ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas trešās puses statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.Papildus informācija par sīkdatnēm
Apstiprināt visu Neapstiprināt Pielāgot izvēli

LIEPĀJAS LIDOSTA APKALPO BOEING 737-800

2020-09-18
LIEPĀJAS LIDOSTA APKALPO BOEING 737-800

Šī darba nedēļas izskaņa starptautiskajāa lidostā "Liepāja" ir bijusi ļoti aktīva. Ir apkalpoti ne tikai regulārā maršruta un mācību lidojumi, bet arī vairāki čarterreisi. Ceturtdien, 17.septembrī, lidosta apkalpoja Bombardier Dash 8-300 lidmašīnu ar kuru mājup nogādāja Norvēģijas futbola kluba "Rosenborg" dalībniekus. Šāds gaisa kuģa modelis Liepājas lidostā viesojās pirmo reizi.

Savukārt, 18.septembra vakarā tika uzņemta Čehijas aviokompānijas Smartwings lidmašīna Boeing 737-800, ar ko Liepājā ieradās Ungārijas sieviešu futbola izlase. Boeing 737-800 ir viens no populārākajiem gaisa kuģu modeļiem, aks tiek izmantots pasažieru pārvadāšanai un, kopš lidostas sertifikācijas 2016,gadā šī ir lielākā lidmašīna, kas šeit  nolaidusies.