Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes Piekrītu Nepiekrītu

LIEPĀJAS LIDOSTA SPER NĀKAMOS SOĻUS ATTĪSTĪBAS VIRZIENĀ

2019-01-31
LIEPĀJAS LIDOSTA SPER NĀKAMOS SOĻUS ATTĪSTĪBAS VIRZIENĀ

Pēc vērienīgo rekonstrukcijas darbu pabeigšanas un regulāro lidojumu apkalpošanas pieredzes iegūšanas, Liepājas lidosta turpina attīstīties un jau šajā vasaras sezonā aviokompānijām un privātajiem pilotiem Liepājas lidostā piedāvās aviācijas degvielas uzpildi.

 

Pērnā gada beigās Liepājas lidostā tika piegādāta degvielas uzpildes automašīna, kas kļūs par galveno instrumentu ērtas un efektīvas lidmašīnu degvielas uzpildes nodrošināšanā. Jaunais tehniskais aprīkojums ir nozīmīgs ieguldījums lidostas attīstībā un konkurētspējas veicināšanā.

"Līdz šim lidostas rīcībā ir bijis infrastruktūras un aprīkojuma kopums, ar kuru esam spējuši nodrošināt lidostas bāzes pakalpojumu arsenālu. Taču līdz ar degvielas uzpildes automašīnas iegādi būs iespējams visdrīzākajā laikā saņemt atļauju aviācijas degvielas tirdzniecībai, tādējādi nodrošinot pilnvērtīgu virszemes apkalpošanas pakalpojuma klāstu ne tikai regulāro reisu aviokompānijām, bet arī čarterreisiem, vispārējās aviācijas klientiem un militārajiem lidojumiem," uzsver Liepājas lidostas vadītājs Agris Sprūde. Lidostā pieejamais degvielas daudzums būs pietiekams vislielākajiem lidostu izmantojošajiem gaisa kuģiem, kas ļaus nodrošināt pārlidojumus no vistālākajiem galamērķiem.

Šajās dienās tika veikta ar mūsdienu tehnoloģijām aprīkotās automašīnas sagatavošana ekspluatācijai, kā arī Liepājas lidostas darbinieku apmācība. Specializētā autotransporta sagatavošanu un darbinieku apmācību nodrošina tehnikas ražotāja Francijas uzņēmuma Titan Aviation pārstāvis Fredric Pueyo.