Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Lai uzlabotu tīmekļa vietnes saturu un analizējot apmeklējumu statistiku, tad ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas trešās puses statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.Papildus informācija par sīkdatnēm
Apstiprināt visu Neapstiprināt Pielāgot izvēli

Liepājas lidostā veiksmīgi noslēgušās ārkārtas situāciju mācības

Liepājas lidostā veiksmīgi noslēgušās ārkārtas situāciju mācības

Mācību mērķis bija pārbaudīt Liepājas lidostas ārkārtas situāciju dalībnieku gatavību un sadarbību atbilstoši Liepājas lidostas ārkārtas situāciju pasākumu plāna prasībām. Mācības norisinājās no plkst. 12.00 līdz 18.00 un to laikā tika simulēts aviācijas negadījums lidostā.

Mācībās piedalījās airBaltic, airBaltic Training, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Valsts policija, Liepājas pilsētas Pašvaldības policija, Zemessardzes 44. kājinieku bataljons, Liepājas Reģionālā slimnīca, VAS “Latvijas gaisa satiksme” un Transporta nelaimes gadījumu un incidentu izmeklēšanas birojs, kā arī statistu lomās iejutās Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāles studenti un airBaltic darbinieki.

Krīžu situāciju pārvarēšanas praktiskās mācības atbalstīja Liepājas autobusu parks un Nacionālo bruņoto spēku Nodrošinājuma pavēlniecības 1.reģionālā nodrošinājuma centrs.