Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Lai uzlabotu tīmekļa vietnes saturu un analizējot apmeklējumu statistiku, tad ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas trešās puses statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.Papildus informācija par sīkdatnēm
Apstiprināt visu Neapstiprināt Pielāgot izvēli

Vakance

SIA "Aviasabiedrība “Liepāja”” (Liepājas lidosta)

Reģ.Nr. LV40003134391

aicina darbā

aviācijas drošības daļas speciālistes/-us!  

 

DARBA PIENĀKUMOS IETILPST:

Veikt pasažieru un bagāžas drošības kontroli, caurlaižu režīma kontroles pasākumus, patrulēšanu, kā arī citus instrukcijās noteiktos aviācijas drošības pasākumus un pārbaudes Lidostas publiskajā un kontrolējamā teritorijā, posteņos un kontrolpunktos. Sadarboties ar Lidostas, kā arī ar citu iestāžu darbiniekiem, kuri veic darba pienākumus Lidostā (muitas posteņa, robežsardzes punkta, policijas un citu tiesībsargājošo iestāžu personālu).

 

Visiem pretendentiem, lūdzam ņemt vērā, ka darbs ir maiņās: summētais darba laiks pēc mēneša grafika, kas pakļauts lidojumiem (maiņa var sākties, piemēram, plkst. 4:00 no rīta, vai arī noslēgties pēc pusnakts).

 

PRASĪBAS PRETENDENTAM:

Ne jaunāka/-s par 21 gadu, vismaz vidējā izglītība, valsts valodas zināšanas atbilstošas C līmeņa 1. pakāpei, labas angļu sarunvalodas zināšanas, prasme lasīt un rakstīt šajā valodā, nepieciešamas prasmes darbam ar datoru un MS Office programmām. B kategorijas autovadītāja apliecība. No pretendentiem sagaidām augstu atbildības sajūtu, analītisku domāšanu, labas komunikācijas spējas, pozitīvu un laipnu attieksmi pret kolēģiem un klientiem, spēju strādāt komandā, kā arī labu fizisko sagatavotību.

 

Derīgs apsardzes darbinieka sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību.

 

MŪSU PIEDĀVĀJUMS:

Pie mums Tu darbosies starptautiskā vidē, kurā darbiniekiem ir daudzveidīgas iespējas izaugsmei un kvalifikācijas paaugstināšanai. Atalgojums no 4,80 eiro/stundā, motivējošas piemaksas, kā arī veselības apdrošināšanas polise (pēc pārbaudes laika).

 

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt līdz 2024.gada 15.martam uz e-pastu: vakance@liepaja-airport.lv.

 

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti atlases nākamajai kārtai.

 

Lūdzam ņemt vērā arī, ka pretendentam tiks veikta iepriekšējās darbības pārbaude, kā arī tiks ievēroti ierobežojumi, kas saskaņā ar likuma “Par aviāciju” 57.1 panta ceturto daļu liedz pretendentu pieņemt darbā.

 

 

Informācija par datu apstrādi:

Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Aviasabiedrība “Liepāja””, adrese: Lidostas iela 8, Cimdenieki, Grobiņas pagasts, Dienvidkurzemes novads, LV-3430, tālrunis: 63407592, elektroniskā pasta adrese: info@liepaja-airport.lv.

Jūsu personas datu apstrādes mērķis – darbinieku atlases procesa nodrošināšana un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšana.

Papildus informācija par Jūsu personas datu apstrādi pieejama  SIA “Aviasabiedrība “Liepāja”” mājaslapā www.liepaja-airport.lv sadaļā Datu apstrādes privātuma politika.